Ilustamata elu - IlustamataElu
15396
post-template-default,single,single-post,postid-15396,single-format-standard,bridge-core-2.4.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Ilustamata elu

Ilustamata elu

Elu on veider ja müstiline.

Elu viib meid läbi ootamatute situatsioonide, tunnete ja emotsioonide, milleks me tihti üldse valmis ei ole. Näiteks ei olnud meie valmis üldse seda blogi avalikuks tegema ja sinuga jagama. Just nimelt MEIE, sest meid on kaks.

Me oleme täiesti erinevad ja samas nii sarnased. Meil on erinevad elud, erinevad kogemused, kuid täiesti sarnane mõtlemine. Kokkusattumusena ei saa aga võtta seda, et me oleme mõlemad naised, meie oleme sentimeetripealt sama pikad, mõlemal on heledad juuksed ja sinised silmad ning arusaamatul kombel ka sama jalanumber (üks jalg 38 ja teine 39). Kui avada silmad ja lugeda märke, siis neid parameetreid võib küll märgiks lugeda, et just me koos seda blogi kirjutama hakkasime.

Meie elus on palju rõõmsaid hetki ja samas ka valusaid õppetunde. Meid omavahel on aidanud nendest lugudest rääkimine, peensusteni läbi arutamine ja lõpuks kirja panemine. Kõik, mida kirjutame, on ainult meie enda tõde, mis antud hetkel on tundunud õige. Võib-olla aastate pärast loeme ja naerame.

Igatahes nüüd kavatseme seljatada hirmu ja jagada oma mõtteid just sinuga. Kui selle blogi kirjutised julgustavad, inspireerivad, panevad elu üle järele mõtlema, siis oleme meie rohkem kui rahul. Me kõik võitleme igapäevaselt deemonitega, mis tegelikult tulevad meie enda seest. Olgu selleks harjumuspärased käitumismustrid, mitte nii roosiline lapsepõlv, hirmud, mis meid takistavad, eneseusu või – hinnangu kadumine, energiakriis või mõnel juhul ka depressioon ja ärevushäired. Mõnikord ka tunne, et meid ei mõisteta üldse…

Ja see on täiesti normaalne.

Normaalne igapäev meie kõigi jaoks. Kuid enamasti on see varjatud osa, millest kõva häälega ei räägita, kuigi mõnikord tahaks. Anname sulle võimaluse olla osa meie omavahelistest vestlustest. Kui sul tekib tunne, et tahaksid sõna sekka öelda, siis on see vägagi teretulnud. Oleme kõik osa ühiskonnast ehk me ei ole siin üksi. Vahel on hea olla üleni aus. Siiralt õnnelik või lõputult kurb. Polegi tähtis. See ongi ilustamata elu.

No Comments

Post A Comment